Gökhan Aydın

Hikayem çok sıradan...Nerede doğduğum,neler gördüğüm ve kimleri tanıdığım bu kısma tıklayan insanların umrunda olacak türden değil. Size ilham vermeyecek ya da tebessüm etmeyeceksiniz. Asıl mühim olan neden böyle bir içerik neden bu hikayeler... Neden çirkin çocuklar?

Burada çirkin çocuklar aslında yetişkinleri temsil ediyor. Yetişememiş yetişkinleri; hem olgunlaşmayıp çocuk kalan hem de bir çocuğun güzelliğini yitirmiş olanlar.Yoksa her çocuk güzeldir ta ki gecenin dokunuşuna kadar. Gece hiç dokundu mu size? Hiç sevdiniz mi bir örümceği, hiç yalnız olmak istediniz mi kendi karanlığınızda bir yarasa gibi... Saygı duydunuz mu kargaların yaşına? Amaç kötüyü ya da çirkini yüceltmek değil. Hayat bir paradoksun üstüne kuruludur. Her güzellikte bir çirkinlik, her zerafette kaba bir taraf vardır ve bunu görebilmek için madalyonun öteki yüzünü mutlaka çevirmeniz gerekir. Her insan önce gözüne güzel gelen o parlak tarafı seçer. Peki ya diğer taraf? Tarih hep kazananların elinde şekillenir. Peki ya kaybedenler? Onların da anlatmaya değer bir hikayesi yok mudur? Orada da bize ilham verecek,güçlü kılacak dersler olamaz mı?

Bu sitenin amacı size mümkün olduğunca bu soruyu sordurmak ve sorgulatmaktır. Umarım hikayeleri okurken keyif alırsınız ve düşünmenize yardımcı olur. Paylaşılan hiç bir içerik tek başına tedavi içermemektedir sadece destekleyici özelliktedir.

Benim anlatmaya layık görmediğim hikayeme gelirsek, aşağıda biraz bahsim geçmektedir. İnceleyebilirsiniz.

İyi okumalar ve bol fikir muhakemesi dilerim,

Gökhan Aydın
  


Okumak

15%​

ÇalıSmak

25%

Hayal Kurmak

25%

Zaman döngüm:
Okumayı çok küçük yaştan beridir seviyorum ve çok şanslıydım ki bunu motive eden, destekleyen bir çevrede büyüdüm. Okuyacak, düşünecek ve beslenecek vaktim oldu. Çok seyahat ettim, çok insan tanıdım. Kimi zaman sivil toplumda yel değirmenlerine karşı don kişotluk yaptım kimi zaman beyaz yaka olup kurumsallığın dernliklerinde gezindim. Hayatımın her aşaması beni bugün olduğum insana evrimledi. Tüm bu tecrübelerimden elde ettiğim en değerli kazanım olaylara ve kişilere farklı açılardan bakabilme zenginliği oldu. Bu sitede paylaşılan hikayeler,görsel ve yazılı medya içerikleri bu zenginliği sizlerle paylaşma çabamın ürünüdür. Şimdiden benimle bu yolculuğa çıktığınız için teşekkür ederim.

Uykusuz Geceler

35%

Kariyer Dedikleri:
Vaktimi bağışladığım tüm şirketler ve kurumlar:
2015-
Bosch TT - Tedarik zinciri ve Planlama
  1. Procter & Gamble
Yeni yuvam.Güzel insanların şirketi. Çok çabuk alıştım bana çok şey katacak. Heyecanla çalışmaya devam...
2013-2015
DHL Supply Chain - Raporlama Uzmanı
Raporlama ve Key User göreviyle önemli tecrübeler edindim. Hem DHL hem de P&G ailesine bana bu güzel tecrübeyi yaşattıkları için teşekkür ederim.
2010-2013
Pedersen & Partners - Research Analyst
Çalıştığım en nitelikli ve disiplinli yöneticiyi bu şirketimde tanıdım. Sn. Sabit Tapan'a bana duyduğu güven ve öğretileri için teşekkürü bir borç bilirim.